Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 11''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 11''' | ||
| {{Wariant|air|11}} [https://mistwood.pl/profile/11392 Evlin] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/183 Kyouki] | | {{Wariant|air|11}} [https://mistwood.pl/profile/11392 Evlin] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/183 Kyouki] | ||
|- | |||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 12''' | |||
| {{Wariant|air|12||skala4=64}} [https://mistwood.pl/profile/Dzierzba Dzierzba] | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 07:08, 20 lis 2025
| Warianty wyglądu Smoka Powietrza | |
|---|---|
| Wariant 1 |
Kyouki |
| Wariant 2 | |
| Wariant 3 |
Gela |
| Wariant 4 | |
| Wariant 5 |
Nani |
| Wariant 6 |
Aleksandra na szablonie EviDaira |
| Wariant 7 | |
| Wariant 8 |
Aleksandra na szablonie Zenida |
| Wariant 9 |
EviDaira |
| Wariant 10 |
naeris |
| Wariant 11 | |
| Wariant 12 |
Dzierzba |



























































