Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 41: | Linia 41: | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 13''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 13''' | ||
| {{Wariant|soul|13}} [https://mistwood.pl/profile/1285 Zenida] | | {{Wariant|soul|13}} [https://mistwood.pl/profile/1285 Zenida] | ||
|- | |||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 14''' | |||
| {{Wariant|soul|14}} [https://mistwood.pl/profile/Mela_deVoid Mela_deVoid] | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 05:52, 18 lis 2025
| Warianty wyglądu Smoka Duszy | |
|---|---|
| Wariant 1 |
Kyouki |
| Wariant 2 |
Medicine |
| Wariant 3 |
Oposanka |
| Wariant 4 |
Bangaru |
| Wariant 5 | |
| Wariant 6 |
seohhe |
| Wariant 7 | |
| Wariant 8 |
Mahvran |
| Wariant 9 |
Lilac |
| Wariant 10 |
victoria-luna na szablonie Zenida |
| Wariant 11 | |
| Wariant 12 | |
| Wariant 13 |
Zenida |
| Wariant 14 | |





































































