Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 23: | Linia 23: | ||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 7''' | | width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 7''' | ||
| {{Wariant|frost|7}} [https://mistwood.pl/profile/971 EviDaira] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/183 Kyouki] | | {{Wariant|frost|7}} [https://mistwood.pl/profile/971 EviDaira] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/183 Kyouki] | ||
|- | |||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 8''' | |||
| {{Wariant|frost|8}} [https://mistwood.pl/profile/Evlin Evlin] | |||
|- | |||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 9''' | |||
| {{Wariant|frost|9}} [https://mistwood.pl/profile/Dzierzba Dzierzba] | |||
|} | |} | ||












































