Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 7''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 7''' | ||
| {{Wariant|mist|7}} [https://mistwood.pl/profile/376 Unibradle] na szablonie Medyk | | {{Wariant|mist|7}} [https://mistwood.pl/profile/376 Unibradle] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/Stardust Medyk] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 8''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 8''' | ||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 11''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 11''' | ||
| {{Wariant|mist|11}} [https://mistwood.pl/profile/1971 Dzierzba] | | {{Wariant|mist|11}} [https://mistwood.pl/profile/1971 Dzierzba] | ||
|- | |||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 12''' | |||
| {{Wariant|mist|12}} [https://mistwood.pl/profile/1971 Dzierzba] | |||
|} | |} | ||



























































