mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
|- | |- | ||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 5''' | | width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 5''' | ||
| {{Wariant|magma|5}} [https://mistwood.pl/profile/355 seohhe] na szablonie Medyk | | {{Wariant|magma|5}} [https://mistwood.pl/profile/355 seohhe] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/Stardust Medyk] | ||
|- | |- | ||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 6''' | | width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 6''' | ||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 8''' | | width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 8''' | ||
| {{Wariant|magma|8}} [https://mistwood.pl/profile/1971 Dzierzba] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/183 Kyouki] | | {{Wariant|magma|8}} [https://mistwood.pl/profile/1971 Dzierzba] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/183 Kyouki] | ||
|- | |||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 9''' | |||
| {{Wariant|magma|9|skala3=96|skala4=64}} [https://mistwood.pl/profile/1229 Aleksandra] | |||
|- | |||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 10''' | |||
| {{Wariant|magma|10|skala3=96|skala4=64}} [https://mistwood.pl/profile/Mavhran Mavhran] | |||
|} | |} | ||

















































