Szablon:Warianty wyglądu Smoka Magmy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Mistwood Wiki
mNie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 16: Linia 16:
|-
|-
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 5'''
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 5'''
| {{Wariant|magma|5}} [https://mistwood.pl/profile/355 seohhe] na szablonie Medyk
| {{Wariant|magma|5}} [https://mistwood.pl/profile/355 seohhe] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/Stardust Medyk]
|-
|-
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 6'''
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 6'''
Linia 26: Linia 26:
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 8'''
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 8'''
| {{Wariant|magma|8}} [https://mistwood.pl/profile/1971 Dzierzba] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/183 Kyouki]
| {{Wariant|magma|8}} [https://mistwood.pl/profile/1971 Dzierzba] na szablonie [https://mistwood.pl/profile/183 Kyouki]
|-
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 9'''
| {{Wariant|magma|9|skala3=96|skala4=64}} [https://mistwood.pl/profile/1229 Aleksandra]
|-
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 10'''
| {{Wariant|magma|10|skala3=96|skala4=64}} [https://mistwood.pl/profile/Mavhran Mavhran]
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 07:01, 17 lis 2025

Warianty wyglądu Smoka Magmy
Wariant 1
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F1_1.png&w=16&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F1_2.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F1_3.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F1_4.png&w=128&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F1_5.png&w=128&q=75&ext=.png

Dzierzba

Wariant 2
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F2_1.png&w=32&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F2_2.png&w=48&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F2_3.png&w=96&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F2_4.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F2_5.png&w=128&q=75&ext=.png

Zenida

Wariant 3
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F3_1.png&w=32&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F3_2.png&w=48&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F3_3.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F3_4.png&w=96&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F3_5.png&w=128&q=75&ext=.png

kyan

Wariant 4
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F4_1.png&w=128&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F4_2.png&w=128&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F4_3.png&w=128&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F4_4.png&w=128&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F4_5.png&w=128&q=75&ext=.png

ad321

Wariant 5
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F5_1.png&w=32&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F5_2.png&w=48&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F5_3.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F5_4.png&w=96&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F5_5.png&w=128&q=75&ext=.png

seohhe na szablonie Medyk

Wariant 6
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F6_1.png&w=32&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F6_2.png&w=48&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F6_3.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F6_4.png&w=96&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F6_5.png&w=128&q=75&ext=.png

ad321

Wariant 7
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F7_1.png&w=32&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F7_2.png&w=48&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F7_3.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F7_4.png&w=96&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F7_5.png&w=128&q=75&ext=.png

Evlin na szablonie Zenida

Wariant 8
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F8_1.png&w=32&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F8_2.png&w=48&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F8_3.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F8_4.png&w=96&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F8_5.png&w=128&q=75&ext=.png

Dzierzba na szablonie Kyouki

Wariant 9
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F9_1.png&w=32&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F9_2.png&w=48&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F9_3.png&w=96&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F9_4.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F9_5.png&w=128&q=75&ext=.png

Aleksandra

Wariant 10
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F10_1.png&w=32&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F10_2.png&w=48&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F10_3.png&w=96&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F10_4.png&w=64&q=75&ext=.png
?url=https%3A%2F%2Fmistwood.pl%2Fimages%2Fdragons%2Fmagma%2F10_5.png&w=128&q=75&ext=.png

Mavhran