(wariant 9) |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 30: | Linia 30: | ||
| {{WariantKryształ|crystal|9}} [https://mistwood.pl/profile/Bezi Bezi] | | {{WariantKryształ|crystal|9}} [https://mistwood.pl/profile/Bezi Bezi] | ||
|- | |- | ||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 10''' | |||
| {{WariantKryształ|crystal|10}} [https://mistwood.pl/profile/Mahvran Mahvran] | |||
|- | |||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 11''' | |||
| {{WariantKryształ|crystal|11}} [https://mistwood.pl/profile/Evlin Evlin] | |||
|- | |||
| width="100px" style="text-align: left;"| '''Wariant 12''' | |||
| {{WariantKryształ|crystal|12}} [https://mistwood.pl/profile/Evlin Evlin] | |||
|} | |} | ||























