Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 39: | Linia 39: | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 12''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 12''' | ||
| {{Wariant|storm|12|skala3=96}} [https://mistwood.pl/profile/Zenida Zenida] | | {{Wariant|storm|12|skala3=96}} [https://mistwood.pl/profile/Zenida Zenida] | ||
|- | |||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 13''' | |||
| {{Wariant|storm|13|skala3=96}} [https://mistwood.pl/profile/Dzierzba Dzierzba] | |||
|} | |} | ||
































































