Tempestris (dyskusja | edycje) m (kropka) |
(wariant 13) |
||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 7''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 7''' | ||
| {{Wariant|fire|7}} Autorka: [[Użytkownik:Zenida|Zenida]] | | {{Wariant|fire|7|skala4=64}} Autorka: [[Użytkownik:Zenida|Zenida]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 8''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 8''' | ||
| Linia 29: | Linia 29: | ||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 9''' | | style="text-align: left;"| '''Wariant 9''' | ||
| {{Wariant|fire|9}} Autorka: [[Użytkownik:Chromawsome|Chromawsome]] | | {{Wariant|fire|9}} Autorka: [[Użytkownik:Chromawsome|Chromawsome]] | ||
|- | |||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 10''' | |||
| {{Wariant|fire|10}} Autorka: [[Użytkownik:EviDaira|EviDaira]] | |||
|- | |||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 11''' | |||
| {{Wariant|fire|11}} Autorka: [[Użytkownik:Aleksandra|Aleksandra]] | |||
|- | |||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 12''' | |||
| {{Wariant|fire|12}} Autorki: [[Użytkownik:Evlin|Evlin]], [[Użytkownik:Santicetum|Santicetum]] | |||
|- | |||
| style="text-align: left;"| '''Wariant 13''' | |||
| {{Wariant|fire|13}} [https://mistwood.pl/profile/naeris naeris] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 09:37, 27 sty 2025
| Warianty wyglądu Smoka Ognia | |
|---|---|
| Wariant 1 |
Autorka: Kyouki |
| Wariant 2 |
Autorka: Niefarcik |
| Wariant 3 |
Autorka: Narkotyk. |
| Wariant 4 |
Autorka: Szkar |
| Wariant 5 |
Autorka: Tempestris |
| Wariant 6 |
Autorka: Alcia |
| Wariant 7 |
Autorka: Zenida |
| Wariant 8 |
Autorka: Mahvran |
| Wariant 9 |
Autorka: Chromawsome |
| Wariant 10 |
Autorka: EviDaira |
| Wariant 11 |
Autorka: Aleksandra |
| Wariant 12 |
Autorki: Evlin, Santicetum |
| Wariant 13 |
naeris |
































































